Kobalt

TýmujDomů

Podobné téma:
Týmuj
Externí:

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
yutoob pohádky zdarma bez registrace
háčkování sítovky návody zdarma

Pro inspiraci:
Alžběta Trojanová
jihovýchodní evropa
originální pomazánka
sjezdové hůlky rossignol stove černé
prodej kaprů ostrava hrabová
eva salzmannová-herečka
nastavení emailu seznam v telefonu and..
zásobník na papírové ručníky zz kimber..
chaty k pronajmutí pro rybaře
mvdr jan hnízdo wiki
starověký asijský stát do křížovky
Staré hračky
boží hadry
pečky - občanská vybavenost
dovolena chorvatsko ostrov vir
ořechové řezy nejlepší recepty dorty
smaltované konvice na čaj potisk slune..
era svět přihlášení do internetového b..
kytička k svátku obrázek
sportovni taska na jogu

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Týmuj – Aplikace na Google Play
Aplikace pro snadnou organizaci a komunikaci ve sportovních týmech. Kapitáni, vedoucí nebo trenéři mohou své týmy snadno řídit přímo z mobilu. Hráči mají perfektní přehled o dění v týmu kdykoli po ruce.Aplikace pro snadnou organizaci a komunikaci ve sportovních týmech. Kapitáni, vedoucí nebo trenéři mohou své týmy snadno řídit přímo z mobilu. Hráči mají perfektní přehled o dění v týmu kdykoli po ruce.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

play.google.com/store/apps/details?id=com.tym ..

Týmuj.cz - PressCentrum Aspen.PR s.r.o.
Praha, 6. prosince 2017 – Aplikace Týmuj.cz zabodovala na AppParade, přehlídce domácí tvorby v oblasti aplikací pro mobilní telefony a tablety. V konkurenci offline mapy od Seznamu, mobilního bankovnictví Equa bank či společnosti T-Mobile ...Praha, 6. prosince 2017 – Aplikace Týmuj.cz zabodovala na AppParade, přehlídce domácí tvorby v oblasti aplikací pro mobilní telefony a tablety. V konkurenci offline mapy od Seznamu, mobilního bankovnictví Equa bank či společnosti T-Mobile ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

press.aspen.pr/tymuj-cz

CHYŤ SI Svoji Slevu NA Týmuj.CZ - Střída Sport (hokejové …
Stále máte šanci nakupovat se slevou 20%, pokud ještě nemáte kompletní vybavení na novou sezónu. Stačí být členem hokejového týmu, který používá aplikaci Týmuj.cz k managementu tréninků, zápasů nebo turnajů.Stále máte šanci nakupovat se slevou 20%, pokud ještě nemáte kompletní vybavení na novou sezónu. Stačí být členem hokejového týmu, který používá aplikaci Týmuj.cz k managementu tréninků, zápasů nebo turnajů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

stridasport.cz/Novinky/CHYT-SI-SVOJI-SLEVU-NA ..

Týmuj | Stránky pro organizaci týmu
Přehled docházky pomáhá především vedoucímu týmu. Ví, s kým může na příštím tréninku či zápasu počítat a kdo kvůli nemoci zůstává doma. Docházku lze upravit i po skončení akce a zpětně vyhodnocovat účast jednotlivých členů týmu.Přehled docházky pomáhá především vedoucímu týmu. Ví, s kým může na příštím tréninku či zápasu počítat a kdo kvůli nemoci zůstává doma. Docházku lze upravit i po skončení akce a zpětně vyhodnocovat účast jednotlivých členů týmu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tymuj.cz

Týmuj | Aktualizace 2.9.4
Přidali jsme do aplikace Týmuj možnost pro majitele týmu jmenovat své spoluhráče Správcem týmu. Správce může pomáhat majiteli s organizací událostí, zvát nové hráče nebo odebírat z týmu ty, kteří již nejsou aktivní.Přidali jsme do aplikace Týmuj možnost pro majitele týmu jmenovat své spoluhráče Správcem týmu. Správce může pomáhat majiteli s organizací událostí, zvát nové hráče nebo odebírat z týmu ty, kteří již nejsou aktivní.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tymuj.cz/aktualizace-294

Týmuj sbližuje sportovní týmy, kromě plánování měří i …
Petr Salomon prezentuje Týmuj na 29. AppParade Firma Event Service v čele s Petrem Salomonem rozpracovala svůj webový koncept z roku 2008 a vytvořila mobilníPetr Salomon prezentuje Týmuj na 29. AppParade Firma Event Service v čele s Petrem Salomonem rozpracovala svůj webový koncept z roku 2008 a vytvořila mobilní
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mediar.cz/tymuj-sblizuje-sportovni-tymy-krome ..

Týmuj.cz
PřihlášeníPřihlášení
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

int.tymuj.cz

?Týmuj on the App Store
?Read reviews, compare customer ratings, see screenshots and learn more about Týmuj. Download Týmuj and enjoy it on your iPhone, iPad and iPod touch.?Read reviews, compare customer ratings, see screenshots and learn more about Týmuj. Download Týmuj and enjoy it on your iPhone, iPad and iPod touch.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

itunes.apple.com/cz/app/t%C3%BDmuj/id12188603 ..

Starší žáci na Týmuj.cz - "Není důležité vyhrát, ale …
Florbal - Floorball - Sport Klub Florbal Benešov Florbal - Floorball - Sport Klub Florbal Benešov
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

florbalbenesov.cz/starsi-zaci-na-tymuj-cz

Týmuj | Podmínky použití
Následující text je ujednáním, které upravuje podmínky užívání služby Týmuj, dostupné na URL adresách https://tymuj.cz, https://int.tymuj.cz, souvisejících podstránkách a v mobilní aplikaci Týmuj pro platformy iOS a Android.Následující text je ujednáním, které upravuje podmínky užívání služby Týmuj, dostupné na URL adresách https://tymuj.cz, https://int.tymuj.cz, souvisejících podstránkách a v mobilní aplikaci Týmuj pro platformy iOS a Android.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tymuj.cz/podminky-pouziti


Týmuj.cz
Registrovat se můžete vyplněním formuláře registrace nebo přihlášením přes Vás existující Facebook účet. Pokračujte založením týmu, do kterého pak pozvete své spoluhráče.Registrovat se můžete vyplněním formuláře registrace nebo přihlášením přes Vás existující Facebook účet. Pokračujte založením týmu, do kterého pak pozvete své spoluhráče.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

int.tymuj.cz/register

Aplikace Týmuj | Mobinfo.cz
Aplikace Týmuj je z dílny vývojářů, kteří dosud nabízeli jen webovou službu Týmuj.cz. Na Týmuj se přihlásíte nejjednodušeji Facebookem, založíte svůj tým, pozvete do něj spoluhráče prostřednicvím e-mailu a můžete založit nové události jako ...Aplikace Týmuj je z dílny vývojářů, kteří dosud nabízeli jen webovou službu Týmuj.cz. Na Týmuj se přihlásíte nejjednodušeji Facebookem, založíte svůj tým, pozvete do něj spoluhráče prostřednicvím e-mailu a můžete založit nové události jako ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mobinfo.cz/tymuj-dulezite-je-se-sejit-aplikace

Týmuj (@Tymuj) | Twitter
Nejnovější tweety od uživatele Týmuj (@Tymuj). Nástroj pro organizaci sportovního týmu. Na webu i v mobilu. Zdarma. Czech RepublicNejnovější tweety od uživatele Týmuj (@Tymuj). Nástroj pro organizaci sportovního týmu. Na webu i v mobilu. Zdarma. Czech Republic
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

twitter.com/tymuj

Měníme pravidla v komunikaci – Týmuj.cz – SK Líšen
Týmuj.cz je online služba zaměřená na snadnou organizaci sportovních týmů, přístupná přes webové prostředí nebo po stažení pro Android nebo iOS v mobilním telefonu. Mobilní aplikace je kompatibilní s webovými stránkami a nabízí praktické ...Týmuj.cz je online služba zaměřená na snadnou organizaci sportovních týmů, přístupná přes webové prostředí nebo po stažení pro Android nebo iOS v mobilním telefonu. Mobilní aplikace je kompatibilní s webovými stránkami a nabízí praktické ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

sklisen.com/2018/09/05/menime-pravidla-v-komu ..

Týmuj | FAQ
Na počítači nebo notebooku můžete využívat Týmuj na adrese www.tymuj.cz, v mobilu doporučujeme naši novou mobilní aplikaci Týmuj. Ta je dostupná pro systémy iOS i Android. Stáhnout ji můžete zde:Na počítači nebo notebooku můžete využívat Týmuj na adrese www.tymuj.cz, v mobilu doporučujeme naši novou mobilní aplikaci Týmuj. Ta je dostupná pro systémy iOS i Android. Stáhnout ji můžete zde:
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tymuj.cz/faq

Týmuj | O nás
Týmuj.cz je internetová služba pro lepší organizaci aktivit ve sportovních týmech a snadnou komunikaci jejich členů. Využití této aplikace je ovšem univerzální a může tedy sloužit i k organizaci jiných jednotek v oblasti sportu, pohybových ...Týmuj.cz je internetová služba pro lepší organizaci aktivit ve sportovních týmech a snadnou komunikaci jejich členů. Využití této aplikace je ovšem univerzální a může tedy sloužit i k organizaci jiných jednotek v oblasti sportu, pohybových ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tymuj.cz/o-nas

Mobilní aplikace
Od teď máte možnost používat Týmuj jednoduše a pohodlně přímo ve svém mobilu. Jste zvyklí na stávající webovou aplikaci? Nevadí, můžete ji používat i nadále. Změny, které provedete na webu, se projeví v mobilní aplikaci (a naopak).Od teď máte možnost používat Týmuj jednoduše a pohodlně přímo ve svém mobilu. Jste zvyklí na stávající webovou aplikaci? Nevadí, můžete ji používat i nadále. Změny, které provedete na webu, se projeví v mobilní aplikaci (a naopak).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tymuj.cz/mobilni-aplikace

Aplikace Týmuj má univerzální řešení šité na míru …
Pokud jste viděli film ‚Okresní Přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka‘, probíhal v něm nezapomenutelný dialog. “Tak si představ, že jsi trenér,” řekl trenér Hnátek. “No,” usmál se blaženě kapitán týmu Jirka Luňák.Pokud jste viděli film ‚Okresní Přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka‘, probíhal v něm nezapomenutelný dialog. “Tak si představ, že jsi trenér,” řekl trenér Hnátek. “No,” usmál se blaženě kapitán týmu Jirka Luňák.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

androidaplikace.cz/index.php/2017/08/aplikace ..

Týmuj.cz Archives - Svět aplikací
Aplikace Týmuj.cz zabodovala na AppParade, přehlídce domácí tvorby v oblasti aplikací pro smartphony a tablety. V silné konkurenci jí odborná porota udělila třetí místo, podle hlasování diváků pak skončila pátá.Aplikace Týmuj.cz zabodovala na AppParade, přehlídce domácí tvorby v oblasti aplikací pro smartphony a tablety. V silné konkurenci jí odborná porota udělila třetí místo, podle hlasování diváků pak skončila pátá.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

svetaplikaci.tyden.cz/tag/tymuj-cz

Počet záznamů:19

Týmuj
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0041:52:59